KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601817
nr 960 1817
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), stilleben, olja på papper, monterad på pannå, signerad Lars 65, oramad, 35x42
Kondition: skadad
Utrop:
800 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:47:12
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt